mlsdecor      +9821284296@

در مرحله ی بازدید گروه معماری زندگی مدرن باز هم مانند مشاوره ی رایگان تلفنی خود به صورت رایگان خدمات خود را ارائه خواهد داد.همان طور که در قسمت مشاوره تلفنی رایگان گفته شد، گروه دکوطرح با اطلاع کامل از نیاز های کارفرما، همواره در دسترس است تا به سوال های شما پاسخ داده و سوالاتی که شاید شما به عنوان کسی که به ساخت خانه و یا طراحی دکوراسیون داخلی احتیاج دارد، را بر طرف کند.

شما به عنوان یک کارفرما می توانید با شماره ی زیر تماس گرفته و از مشاوره رایگان متخصصان گروه معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دکوطرح بهره مند شوید. گروه دکوطرح تنها شرکت معماری ای است که حتی اگر شما برای عقد قرارداد اقدام نکنید، می توانید از مشاوره رایگان متخصصان بهره مند شوید.

علاوه بر مشاوره تلفنی رایگان، متخصصین ما به محل پروژه شما آمده و هزینه ها را به طور نسبتا دقیق، بر آورد می کنند تا شما بتوانید برای هزینه های پروژه خود برنامه ریزی کنید.انجام این کار، یعنی بازدید رایگان از پروژه، کاری سخت است. چرا که مشکلاتی مانند ترافیک و آلودگی هوا در سر راه خواهد بود. اما متخصصان گروه ما، برای رضایت شما عزیزان، به صورت راگان به محل پروژه خواهند آمد و از پروژه شما بازدید می کنند.

مرحله ی بعد عقد قرارداد با گروه معماری زندگی مدرن  است.